Логото на Лайънс клуб Габрово вече се движи по улиците на гр. Габрово с автобус от градския транспорт

Кръстина Борисова16:36, 28.05.2014г. | Прочетена : 2319

През 2014г. Лайънс клуб Габрово навършва 5 години от създаването си – 2009г.

През 2014г. Лайънс клуб Габрово навършва 5 години от създаването си – 2009г. Всички мероприятия са свързани с тази годишнина и това е първото от всички предстоящи инициативи.

За празника на град Габрово – 17 май, брандирахме логото на Лайънс движението върху автобус от градския транспорт в Габрово, на което е изписано 5 години от създаването на клуба.

В момента сме в подготовка за провеждане семинар за обучение на училищни педагози през м. юни 2014 г., заедно с фондация „Lions Quest“.

Мероприятията и инициативите на Лайънс клуб Габрово са направени с голям ентусиазъм и с всяко едно от тях искаме да увеличаваме приятелите и поддръжниците на лайънс движението.

Тази инициатива е реализирана от клуба по идея на Станислав Сираков – Дистрикт управител, с изключителната помощ на Момчил Корназов.

Стремим се чрез инициативите си да направим Лайънс движението разпознаваемо, и насочено най-вече към младите хора!

Тагове : ЛК Габрово   Лайънс автобус

Свързани новини