ЛК Панагюрище събра 2420 лева от Великденския благотворителен концерт и базар

Общо 2420 лева са средствата, събрани след благотворителния Великденски концерт, организиран от Лайънс клуб Панагюрище и съпътстващия го  благотворителен базар на Лео клуба. Набраните средства от продажба на покани за концерта са 2100 лв , а от базара – 320 лв, за това информира президентът на Лайънс клуб Сашо Господинов. Както предварително бе обявено, средствата ще бъдат използвани за подпомагане на ДЦДУ “Дъга” и Центъра за настаняване от семеен тип. Благотворителния Великденски концерт се спонсорира от Лайънс клуб с приходи от продажба на покани, от Община Панагюрище, с безвъзмезното предоставяне на залата в Театър Дом-Паметник и Югозападен университет “Неофит Рилски” – Благоевград, с осигуряването на студентите от специалност “съвременна хореография” от класа на проф. д-р изк. Анелия Янева и изнесения спектакъл. Специални гости на концерта бяха дистрикт гуверньорът на Асоциацията на Лайънс клубовете в България Дистрикт 130 – Марин Филин, секретарят на Дистрикт 130 – д-р Любомир Димитров и ковчежникът на Дистрикт 130 – Нено Иванов.