Дамски Лайънс клуб Бъдин с ново дарение

Дамски Лайънс клуб „Бъдин“ осигуриха средства за пътуването и престоя на ученици от СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – гр. Видин, които ще участват в Национално състезание „Ключът на музиката“. Музикалната игра е за ученици от IV, V, VI и VII клас, организира се от Министерство на образованието и науката, съобразно регламент разработен от Националната комисия. Това ученическо състезание се провежда в три кръга, в които учениците демонстрират своите знания и умения. Домакин на Националното състезание „Ключът на музиката“ за 2015 – 2016 година е РИО Пловдив. Децата от СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ ще покажат своите способности и умения на 19.03.2016г., когато е финала на Националния кръг. Ние от Дамски Лайънс клуб „Бъдин“ сме сигурни в успеха им, пожелаваме им да са спокойни и уверени, да представят достойно училището си и Видин! Но най-важното е да бъдете удовлетворени от труда си и от показаните знания! Успех мили деца!