Световна седмица на службата

ЛК Стара Загора - Августа

В рамките на Световната седмица на службата Лайънс клуб Стара Загора-Августа и най-младият клуб в града Ротари клуб Стара Загора - Берое реализираха своята първа съвместна инициатива. В парк „Подполковник Калитин” членове на двата клуба засадиха 5 чинара и два бора, боядисаха монтирани през предходните години пейки и поставиха две нови.

Дейностите се реализират със собствени средства на клубовете, както и с личното участие на членовете им.

Лайънс клуб Стара Загора - Августа реализира различни дейности по облагородяване на парка от 2014 г. в рамките на кампанията си „Аз обичам Стара Загора”, с която членовете на клуба искат да привлекат вниманието на съгражданите си към средата, в която живеем, и да помогнат града ни да стане още по-зелен, по-чист и по-красив. До сега бяха засадени жив плет, поставени пейки и кошчета за боклук.