Лайънс клуб Августа с подкрепа за млади талантливи танцьори

Лайънс Клуб Стара Загора Августа

Клубът взе решение да подкрепи финансово младата изявена танцьорка Катерина Митева, на 17 години, която в екип с партньора си Мартин Кючуков като състезатели по спортни и Латино танци на старозагорския клуб Денс Юник са номинирани за участие на предстоящото Световно първенство в Сеул, Южна Корея през месец ноември. Танцьорите през последните две години показват забележителен прогрес и достигат №1 в ранглистата на България, което им донася възможността заедно с още една българска двойка да се представят на световната сцена. Семейството на Катерина е финансово затруднено и предвид кратките срокове за организиране на пътуването се нуждае от подкрепа за покупка на самолетните билети. Членове на клуба събраха средства и чрез президента Елена Янкова връчиха дарение от 1000 лв на Катерина с пожелание младите танцови таланти достойно да представят България в Сеул след месец. Очакваме да видим техните прецизни и ефирни изпълнения след завръщането им и на предстоящи събития на Лайънс клуб Стара Загора – Августа.