ЛК В. Търново - Арбанаси подкрепи Териториалната съюзна организация на слепите

Донка Колева18:03, 10.12.2014г. | Прочетена : 1561

Лайънс клуб Велико Търново-Арбанаси подкрепи Териториалната съюзна организация на слепите – Велико Търново за отбелязване 35 години от нейното създаване с тържествен концерт и дарение - обяд за 40 члена на организацията.

За Международният ден на незрящите на 12.11.14 г. клубът подпомогна финансово тържеството в с. Пчелище като предостави 23 пакета с храна за Дома в селото.

Лайънс клуб Велико Търново Арбанаси и Териториалната съюзна организация на слепите традиционно отбелязаха на 21 ноември Деня на християнското семейство с литургия в катедралния храм „Рождество Богородично” и за 11 път лъвовете дариха 37 пакета с храна на незрящите.

На 12.12.2014г. трите лайънс клуба във Велико Търново, заедно с общината и другите сървиз клубове организират коледен благотворителен бал.

Тагове : Лк Велико Търново

Свързани новини