БЛАГОТВОРИТЕЛНА ИНИЦИАТИВА НА ЛАЙЪНС КЛУБ СИЛИСТРА ЗА АБИТУРИЕНТИТЕ ОТ ДОМ `ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ`

Уникални мартенички, изработени от членове и приятели на клуба

05 Mar, 2014

Силистренският Лайънс клуб спази народната традиция, предлагайки на силистренци уникални мартенички, изработени от членове и приятели на клуба.
Доброволците, сред които членове на клуба и абитуриенти от Дома за деца, лишени от родителски грижи в Силистра „Димчо Дебелянов”, продадоха 150 мартенички само за три часа под липата, в центъра на града.
„От благотворителната акция са събрани 212 лева, с които ще увеличим набраните от нас средства за закупуване на костюми за четиримата абитуриенти от Дом „Димчо Дебелянов”, съобщи д-р Слави Кръстев – президент на Лайънс клуб – Силистра.
 Силистренските лъвове честитят Баба Марта, с пожелания към децата на Силистра да са живи и здрави, усмихнати и вдъхновени!

Цветана Игнатова – Лайънс клуб – Силистра