Лайънс клуб Виа Понтика - Бургас усмихна децата със специални потребности навръх Коледа

Станислава Кодева20:07, 27.12.2018г. | Прочетена : 11

Екипът на Лайънс клуб „Виа Понтика“-Бургас, стопли душите на децата със специални образователни потребности, които са на допълнителна подкрепа към Регионален център- Бургас, с коледни подаръчета. В „ботушчето“ на добрия старец имаше плодове, лакомства и играчки. Част от децата получиха коледни шапчици с избродираните върху тях имена на всяко едно от тях. Радостта в детските очи беше голяма, защото по този начин те се почувстваха специални и значими.
Благотворителната акция на приятелите от бургаския клуб е част от инициативите за отиващата си 2018 година, насочена към деца със специални образователни потребности и такива, чиито семейства живеят по-скромно.
Ръководството на Български Червен кръст в Бургас в лицето на Виолета Радева-директор на организацията , които са партньори на клуба ни,ще дарят безвъзмездно пакети с хранителни продукти на 20 семейства, които живеят под социалния минимум.

Коментари

facebook twitter rss rss